1.2V 200Ah Nikel Kadmiyum Şarj Edilebilir Pil Acil Aydınlatma UPS Pili İçin
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | CB CE UN38.3 MSDS |
| Model numarası: | 1.2V 200AH |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Endüstriyel Paket |
| Teslim süresi: | 35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
|
Detay Bilgi |
|||
| Pil türü: | Nicd Pil Paketleri | Kapasite: | 200AH |
|---|---|---|---|
| Gerilim: | 1.2V | Boyut: | L: 105 W: 165 H: 345 |
| Ağırlık: | 10.5kg | Deşarj Kesme gerilimi: | 1.0V |
| Kendi Kendini Ayırıcı Şarj Oranı: | Ayda% 10-15 | Garanti: | üç yıl |
| Vurgulamak: | 1.2 V Nicd Şarj Edilebilir Pil,200Ah Nikel Kadmiyum Şarj Edilebilir Pil,12v Nikel Kadmiyum Şarj Edilebilir Pil |
||
Ürün Açıklaması
1.2V 200Ah nikel kadmiyum şarj edilebilir batarya acil aydınlatma UPS bataryası
Özellikleri
- Olağanüstü döngü ömrü: 2000+ derin boşaltma döngüsü
-
Geniş sıcaklıkta çalışmak: -40°C'den +50°C'ye kadar çalışır
-
Yüksek Güvenilirlik: Kritik uygulamalar için kanıtlanmış teknoloji
-
Aşırı şarj toleransı: Sürekli aşırı şarjlara dayanır
-
Derin boşaltma kurtarma: Tam boşaltmadan tam olarak kurtarma
-
Düşük bakım: Minimum sulama gereksinimleri
-
Uzun kullanım süresi: 15-20 yıl tasarım ömrü
-
Yüksek Hız Kapasitesi: Yüksek akım boşaltmalarını destekliyor
Spesifikasyon
| Normal Voltaj | 1.2V |
| Kapasite | 200Ah |
| Ağırlık | Elektrolit ile: 10.0kg/22.0lbs Elektrolit olmadan: 7.8kg/17.2lbs |
| Boyutları | L:105/4.1 W:165/6.5 H:345/13.6 (mm/inç) |
| Çalışma Teerature aralığı | -20°C'den +60°C'ye ((-4°F'den +140°F'ye) |
| Döngü Yaşamı | ≥2000 döngü (% 80 kapasiteye kadar) |
| Tasarım Hayatı | 15-20 yıl |
| Kendiliğinden Serbest bırakma oranı | Aylık % 10-15. |
| Standart Şarj Akımı | 0.1C (20A) 7-8 saat. |
| En fazla boşaltma akımı | 5C (1000A) 30 saniye boyunca |
| Serbestleme kesme voltajı | 1.0V |
| İç Direniş | ≤0,1mΩ |
![]()
Başvurular
- Acil durum aydınlatma sistemleri:Çıkış işaretleri, acil durum lambaları
-
UPS sistemleri:Kritik altyapı için kesintisiz güç kaynağı
-
Telekomünikasyon:Ana istasyon yedek gücü
-
Güvenlik sistemleri:Alarm ve erişim kontrol sistemleri
-
Tıbbi ekipman:Acil tıbbi cihaz yedekleme
-
Endüstriyel Kontrol Sistemleri:Süreç kontrolü yedek gücü
-
Demiryolu İşareti:Sinyal sistemi yedek gücü
Uyarılar ve Önlemler
Şarj Önlemleri
- Sıcaklık telafi ile NiCd özel şarj cihazları kullanın
-
20°C'de hücre başına 1.40-1.45V'de yüzen voltajı koruyun.
-
Hücre başına aylık 1.50-1.55V'lik eşitleme ücretleri uygulayın
-
Şarj sırasında sıcaklığı izleyin - daha yüksek sıcaklıklarda voltajı azaltın
-
Hiçbir koşulda hücre başına 1.65V'yi asla geçmez.
Elektrolit İşlemleri
- Uygun bir kişisel koruma aracı takın: asit geçirmez eldivenler, gözlükler ve önlük
-
Sadece damıtılmış veya demineralleştirilmiş su kullanın.
-
Elektrolit seviyesini plakaların üzerinde ama maksimum işaretin altında tutun.
-
Elektrolitlere asla asit eklemeyin - sadece su ekleyin
-
Herhangi bir elektrolit dökülmesini hemen bikarbonat çözeltisiyle temizleyin.
Önlem Almak
- Hücre başına 1.0V'den aşağı sürekli boşaltmadan kaçının.
-
En fazla 30 saniye boyunca maksimum boşaltma akımını 5C (1000A) ile sınırlayın.
-
Yüksek oranlı boşaltmalar sırasında hücre sıcaklıklarını izleyin
-
Yüksek akım boşaltma döngüleri arasında soğutmaya izin verin
Depolama ve Taşıma
- Serin, kuru ve havalandırılmış bir yerde saklayın.
-
Doğrudan güneş ışığı ve ısı kaynaklarından uzak tutun.
-
Elektrolit sızıntısını önlemek için dik tutun.
-
Kullanılmadığında terminalleri koruyun ve yalıtın
-
Deprem bölgelerinde deprem koruması uygula
Ulaşım
- Elektrolit sızıntısının önlenmesi için dik taşıma
-
Taşıma sırasında hareket etmesini önlemek için uygun şekilde sabitleyin.
-
Hava taşımacılığı için IATA DGR'ye uymak
-
Kara/deniz taşımacılığı için ADR/RID/IMDG düzenlemelerine uymak
-
Paket UN 2795, Batarya, ıslak, alkali ile dolu


