12V 145Ah Batarya Modülü LiFePO4 Otomotiv Aküsü Yüksek Gerilim Yüksek Kapasite
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | CE CB MSDS UN38.3 IEC62133 |
| Model numarası: | 12v 145ah |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Endüstriyel Paket |
| Teslim süresi: | 35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
|
Detay Bilgi |
|||
| isim: | Lityum LiFePO4 Pil | Volaj: | 12V |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 145ah | Boyut: | 310 mm x 180 mm x 234 mm |
| Ağırlık: | 20 kg | Stand şarj voltajı: | 14.6V |
| Kendi Kendini Ayırıcı Şarj Oranı: | ayda | Depolama Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Garanti: | 2 Yıl | ||
| Vurgulamak: | 12V 145Ah Batarya Modülü,Yüksek Gerilim Lifepo4 Akü 12V,LiFePO4 Otomotiv Aküsü Yüksek Gerilim |
||
Ürün Açıklaması
12V pil modülü LiFePO4 yüksek voltajlı ve kapasiteli otomobil pilleri
Özellikleri:
1ECE R100 (Avrupa'daki EV güvenlik yönetmeliği)
2.12V hayat PO4 pil modülü desteği seri ve paralel bağlantı
3Batarya Yönetim Sistemi (BMS), aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve sıcaklık koruması için yerleşik.
4% 80 kapasiteyi korurken 4000'den fazla derin döngüyü (80% DOD) destekler.
6Hafıza etkisi yok, sıvı elektrolit sızıntısı yok ve RoHS/CE uyumlu.
Spesifikasyon:
| Spesifikasyon | 12V pil modülü |
| Pil modülü | 145ah |
| Boyut | 310 mm x 180 mm x 234 mm |
| Ağırlık | 20 kg |
| Modül nominal voltajı | 12.8V10.0V |
| Modülün maksimum voltajı | 14.6V |
|
Modülün asgari voltajı |
10.0V |
| Adli yük akımı | 150A en fazla. Sürekli akım @ 23°C |
| En yüksek yük akımı | 30 saniye boyunca en fazla 300A @ 23°C |
| Stand şarj voltajı | 14.6V |
| Tavsiye edilen şarj akımı | 73A (0.5C) |
| Şarj süresi | 2.5 saat |
| Çalışma Teeratürü | Şarj: 0-45°C, boşaltma: -20-60°C |
| Depolama sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Kendiliğinden Serbest bırakma oranı | % 3'e kadar |
![]()
Uygulamalar:
- Elektrikli Araçlar (EV): Aydınlatma, HVAC ve kontrol sistemleri için yardımcı güç.
-
Başlangıç-Stop Sistemleri: Yakıt tasarruflu araçlarda verimli enerji geri kazanımı.
-
Ticari araçlar: Soğutma üniteleri, telematik ve acil durum ekipmanları için güç.
-
Denizcilik ve RV: Navigasyon, aletler ve şebeke dışı yaşam için güvenilir güç.
-
Güneş Hibrit Sistemleri: Güneş enerjisi ile çalışan araçlar veya mobil sistemler için enerji depolama.
Kurulum
- Kutup koruması:Kısa devreye girmekten kaçınmak için bağlantı sırasında doğru kutupluk (pozitif/negatif) sağlanmalıdır.
-
Montaj: Fiziksel hasarı önlemek için titreşime dayanıklı destekler kullanarak sıkıca bağlayın.
-
Havalandırma: İyi havalandırılmış bir alana, ısı kaynaklarından veya yanıcı malzemelerden uzak bir alana yerleştirin.
Şarj
-
LiFePO4 özel şarj cihazlarını kullanın:Kurşun asit şarj cihazları aküye zarar verebilir.
-
Sıcaklık sınırları: Kapasitenin bozulmasını önlemek için 0°C'nin altında veya 45°C'nin üzerinde şarj etmeyin.
Serbest bırakma
-
Derin Çıkışlardan Kaçın: LiFePO4 derin boşaltmalara dayanabilse de, ömrünü uzatmak için düzenli olarak 10V'nin altında boşaltmaktan kaçının.
-
Mevcut Sınırlar: Kısa zirveler için (≤3 saniye) hariç, 145A'yı geçmemelidir.
Depolama ve Bakım
-
Kısmi Şarj Depolama:% 50/ % 70 şarj halinde serin ve kuru bir yerde saklayın.
-
Düzenli Kontroller: Sonları korozyon için kontrol edin ve kuru bir bezle temizleyin.
-
Şarj aralığı: Uzun süreli depolama sırasında her 3-6 ayda bir şarj edin.




