Moduł akumulatora 12V 145Ah LiFePO4 do pojazdów, wysokie napięcie, duża pojemność
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Orzecznictwo: | CE CB MSDS UN38.3 IEC62133 |
| Numer modelu: | 12v 145ah |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1000szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakiet przemysłowy |
| Czas dostawy: | 35 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
|
Szczegóły informacji |
|||
| nazwa: | Bateria litowa LiFePO4 | Napięcie: | 12 V |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 145ah | Wymiar: | 310 mm x 180 mm x 234 mm |
| Waga: | 20 kg | Napięcie ładowania stojaka: | 14,6 V. |
| Wskaźnik samozadowolenia: | <3% miesięcznie | Temperatura przechowywania: | -20°C do 60°C |
| Gwarancja: | 2 lata | ||
| Podkreślić: | Moduł akumulatora 12V 145Ah,Akumulator LiFePO4 wysokiego napięcia 12V,Akumulator LiFePO4 do pojazdów |
||
opis produktu
Moduł baterii 12V LiFePO4 akumulatory samochodowe o wysokim napięciu i pojemności
Charakterystyka:
1. Przejście ECE R100 (Europejskie przepisy dotyczące bezpieczeństwa pojazdów elektrycznych)
2Wsparcie modułu baterii lifepo4 o mocy.12V w serii i połączenie równoległe
3Wbudowany system zarządzania baterią (BMS) do ochrony przed nad napięciem, prądem, zwarciem i temperaturą.
4Wspiera ponad 4000 głębokich cykli (80% DOD) przy zachowaniu 80% pojemności,
6Brak efektu pamięci, brak wycieku ciekłych elektrolitów i zgodność z RoHS/CE.
Specyfikacja:
| Specyfikacja | Moduł akumulatorowy 12 V |
| Moduł akumulatora | 145ah |
| Wielkość | 310 mm x 180 mm x 234 mm |
| Waga | 20 kg |
| Nominalne napięcie modułu | 12.8V10.0V |
| Maksymalne napięcie modułu | 14.6V |
|
Minimalne napięcie modułu |
10.0V |
| Prąd obciążenia nominalnego | 150A maks. prąd ciągły @ 23°C |
| Prąd obciążenia szczytowego | 300A maksymalnie przez 30 sekund @ 23°C |
| Napięcie stałego ładowania | 14.6V |
| Zalecane prądy ładowania | 73A (0,5C) |
| Czas ładowania | 2.5h |
| Wykorzystanie teeratury | Ładowanie: 0-45°C, rozładowanie: -20-60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| Wskaźnik samodzielnego zwolnienia | < 3% miesięcznie |
![]()
Zastosowanie:
- Pojazdy elektryczne (EV): zasilanie pomocnicze dla oświetlenia, HVAC i systemów sterowania.
-
Systemy start-stop: Efektywne odzyskiwanie energii w oszczędnych pojazdach.
-
Pojazdy użytkowe: zasilanie urządzeń chłodniczych, telematyki i urządzeń awaryjnych.
-
Marine & RV: Niezawodne zasilanie na nawigację, urządzenia i życie poza siecią.
-
Systemy hybrydowe słoneczne: Przechowywanie energii dla pojazdów napędzanych energią słoneczną lub urządzeń mobilnych.
Instalacja
- Ochrona przed polaryzacją:Zapewnienie prawidłowej biegunowości (pozytywnej/negatywnej) podczas połączenia w celu uniknięcia zwarć.
-
Wstawianie: Zabezpieczyć mocno przy użyciu uchwytów odpornych na wibracje, aby zapobiec uszkodzeniu fizycznemu.
-
Wentylacja: Zainstalować w dobrze wentylowanym miejscu z dala od źródeł ciepła lub materiałów łatwopalnych.
Ładowanie
-
Używać ładowarek LiFePO4-specyficznych:Ładowarki z ołowiem mogą uszkodzić akumulator.
-
Granice temperatury: Nie ładować w temperaturze poniżej 0°C ani powyżej 45°C w celu zapobiegania degradacji pojemności.
Wypuszczanie
-
Unikaj głębokich wyładowań: Chociaż LiFePO4 toleruje głębokie rozładowania, aby wydłużyć żywotność, należy unikać regularnych rozładowań poniżej 10 V.
-
Obecne ograniczenia: Nie przekraczają 145A ciągłego rozładowania, z wyjątkiem krótkich szczytów (≤3 s).
Przechowywanie i utrzymanie
-
Częściowe przechowywanie ładunku:Przechowywać po naładowaniu 50%/ 70% w chłodnym, suchym miejscu.
-
Regularne kontrole: Sprawdź końcówki pod kątem korozji i wyczyść suchą szmatką.
-
Interwał ładowania: Ładować co 3 ̇ 6 miesięcy w czasie długotrwałego przechowywania.




