14.4V 5800mAh 1000 Döngü Sualtı Aydınlatması için Lityum İyon Pil Takımı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | CE,ROHS,REACH,UL |
| Model numarası: | - ICR18650-29A 14.4V |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 200pcs |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
|
Detay Bilgi |
|||
| Pil türü: | Li-Ion Şarj Edilebilir Pil Paketi | Çap*yükseklik: | 18*65mm |
|---|---|---|---|
| Nominal voltaj: | 14.4V | Nominal Kapasite: | 5800mAh |
| Deşarj Kesme gerilimi: | 11V | Itence Direnci: | <240 MΩ |
| Depolama: | eksi 20-45 bin | Döngü ömrü: | 1000 devir |
| Vurgulamak: | 14.4v lityum iyonlu batarya paketi,5800mAh Li-Ion Pil Paketi,1000 Döngü 18650 Pil Paketi |
||
Ürün Açıklaması
Sualtı Aydınlatması için 14.4V 5800mAh Li-ion Pil Paketi
Temel Özellikler
- Yüksek Enerji Yoğunluğu: 18650 formatı, daha uzun su altı aydınlatma çalışma süresi için kompakt bir tasarımda 5800 mAh kapasite sağlar.
- Sağlam Performans: Kararlı güç çıkışı, güçlü LED su altı ışıkları için yüksek deşarj akımlarını destekler.
- Uzun Çevrim Ömrü: %80'den fazla başlangıç kapasitesini korurken 500'den fazla şarj-deşarj döngüsü.
- Dahili Koruma: PCM aşırı şarja, aşırı deşarja, aşırı akıma, kısa devreye ve aşırı sıcaklıklara karşı koruma sağlar.
- RoHS Uyumlu: Çevre güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
- Düşük Kendiliğinden Deşarj: Depolama süreleri boyunca şarjı korur, aralıklı kullanım ekipmanı için idealdir.
Teknik Özellikler
| Çap × Yükseklik | 18 × 65 mm |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 14.4V |
| Nominal Kapasite | 5800mAh |
| Empedans Direnci | <240 mΩ |
| Deşarj Kesme Gerilimi | 11V |
| Maksimum Şarj Gerilimi | 17V |
| Standart Şarj Akımı | Sabit Akım 0,2C Sabit Gerilim 17V 0,01 C5A kesme |
| Standart Deşarj Akımı | Sabit akım 1C5A uç gerilimi 11V |
| Maksimum Sürekli Deşarj Akımı | 5800mA |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0-45°C Deşarj: -20-60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 45°C |
| Kendiliğinden Deşarj Oranı | Ayda <%3 (20°C'de) |
| Döngü Ömrü | 1000 döngü |
Uygulamalar
Su altı aydınlatma sistemleri Tıbbi cihazlar LED aydınlatma Acil aydınlatma Taşınabilir elektronik Elektrikli aletler Akülü matkaplar Sokak lambaları Elektrikli süpürücüler İletişim cihazları
Güvenlik Bilgileri
Şarj Önlemleri
- Yalnızca 16,8V için tasarlanmış, uygun akım sınırlarına sahip Li-ion'a özel şarj cihazlarını kullanın.
- Termal kaçakları önlemek için asla maksimum şarj voltajı olan 16,8V'u aşmayın.
- Hasarı önlemek için yalnızca 0°C ila +45°C sıcaklık aralığında şarj edin.
Boşaltma Önlemleri
- Geri dönüşü olmayan hasarları önlemek için 10,0V kesme voltajının altında deşarj yapmaktan kaçının.
- 5800mA'lik maksimum sürekli deşarj akımını aşmayın.
- Optimum performans için -20°C ila +60°C sıcaklık aralığında çalıştırın.
Depolama Yönergeleri
- Uzun süreli depolama için (bir aydan fazla) %30-%50 şarjla saklayın.
- -20°C ile +45°C arasında serin ve kuru ortamda saklayınız.
- Uzun süreli depolama sırasında voltajı her 3-6 ayda bir kontrol edin.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




