Μπαταρία Λιθίου Lifepo4 1500W 2000 φορές για Φορητό Ηλιακό Γεννήτρια
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 DG License |
| Αριθμό μοντέλου: | TD-1500W |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1000 τεμ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Βιομηχανικό pakcage |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος μπαταρίας: | Αναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου σιδήρου | Υλικό: | ABS+PC+metal |
|---|---|---|---|
| WH: | 1500W | ΜΕΓΕΘΟΣ: | L*w*h = 36.5x36.5x24 cm |
| Βάρος: | 18 κιλά | Έξοδος AC: | 110V 50Hz/60Hz (220V) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20°C έως 60°C | Κύκλος ζωής: | >2000 χρόνοι |
| όνομα: | Μπαταρία λιθίου LiFePO4 | ||
| Επισημαίνω: | Μπαταρία Λιθίου Lifepo4 1500W,Μπαταρία Λιθίου 1500W 2000 φορές,Φορητή Ηλιακή Γεννήτρια Μπαταρία Λιθίου |
||
Περιγραφή προϊόντων
1500W Lithium Lifepo4 μπαταρία 2000 φορές για φορητή ηλιακή γεννήτρια
Χαρακτηριστικά:
1Ελαφρύ βάρος: Συμπίεση σχεδιασμού (36,5×36,5×24 cm) και ελεγχόμενο βάρος (18 kg) για εξωτερική χρήση.
2. 3 μοντέλα εισόδου: Υποστηρίζει την φόρτιση AC στο τοίχωμα, την ηλιακή φόρτιση (με ρύθμιση MPPT) και την φόρτιση αυτοκινήτου.
3. 3 μοντέλα εξόδου: USB (5V), AC, DC (12V).
4Διάρκεια ζωής: Σταθερή απόδοση πάνω από 2000 κύκλους (επιτήρηση της χωρητικότητας 80%).
5. Αντικαταστροφικό σχεδιασμό: το ανθεκτικό, κομψό και αντικαταστροφικό σχεδιασμό θα σας κάνει να αισθανθείτε άνετα στην επόμενη περιπέτεια σας στο εξωτερικό.
6Προηγμένες προστασίες: Περιλαμβάνει προστασία από υπερτάσεις, υπερστροφές, βραχυκύκλωμα, υπερθερμοκρασία και χαμηλή τάση.
Ειδικότητα:
| Δυναμικότητα | 1209Wh (22,4V 54Ah) |
| Αποδόσεις | 1500W |
| Ζωή | 2000+ |
| Μέγεθος | 36.5X36.5X24 cm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 40°C (αποχέτευση) |
| Αποθήκευση | -20-60°C |
| Υλικό | ABS+PC+Metal |
| Βάρος | 18 κιλά |
| Εισαγωγή | Δικτυακό τόπο: |
| Καύση συνεχούς ρεύματος (DC/CAR) (μέγιστο 120w) | |
| Άντερσον (μέγιστο 120W) | |
| Εξαγωγή: | Μεταβλητή ισχύος 1500W μέγιστο, USB-5V 2,4A, |
| Η φόρτιση USB-C/A 18W DC/CAR 120W |
Εφαρμογές
- Εξωτερικές δραστηριότητεςΚάμπινγκ, ταξίδια με τροχόσπιτο, ψάρεμα.
-
Επιστροφή από το σπίτιΗλεκτρική ενέργεια σε δρομολογητές, μηχανές CPAP, φώτα κατά τη διάρκεια των μπλακ άουτ.
-
Επαγγελματική χρήσηΕργασία πεδίου, εργοτάξια, φόρτιση drones.
-
Δύναμη έκτακτης ανάγκης: Για νοσοκομεία, σχολεία ή για την παροχή βοήθειας σε περιπτώσεις καταστροφών.
![]()
Προφυλάξεις ασφαλείας και απαγορεύσεις:
Η φόρτιση
-
Ηλιακή φόρτιση: Χρησιμοποιήστε ηλιακά πάνελ με Voc < 150V και ρεύμα < 40A.
-
Η φόρτιση με εναλλασσόμενο: Χρησιμοποιήστε μόνο τον παρεχόμενο προσαρμογέα (μέγιστο 800 W).
-
Περιορισμοί θερμοκρασίας: Η φόρτιση είναι μεταξύ 0°C και 40°C για την αποφυγή βλάβης.
Αποδέσμευση
-
Μην υπερβαίνετε1500W συνεχής ισχύς εναλλασσόμενου ρεύματος ή 3000W υπερτάσεις.
-
Περιορισμός χαμηλών θερμοκρασιών: Σταματά την εκφόρτωση κάτω των -10°C για την προστασία των κυττάρων.
Ασφάλεια
-
Κρατήστε στεγνό.: Αποφύγετε την έκθεση στο νερό για να αποφευχθούν βραχυκυκλώματα.
-
Επιστήμη: Χρησιμοποιήστε σε καλά αεριζόμενες περιοχές για να εξαλείφεται η θερμότητα.
-
Καμία τροποποίηση: Μην αποσυναρμολογείτε ούτε τροποποιείτε τα εσωτερικά εξαρτήματα.
Αποθήκευση και συντήρηση
-
Αποθήκευση με φόρτιση 30%~80%σε ξηρό περιβάλλον θερμοκρασίας δωματίου.
-
Επαναφόρτιση κάθε 3 μήνεςκατά τη διάρκεια της μακροχρόνιας αποθήκευσης.




