1500W Lityum Lifepo4 Pil 2000 Kez Taşınabilir Güneş Jeneratörü İçin
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | MSDS UN38.3 DG License |
| Model numarası: | TD-1500W |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Endüstriyel Paket |
| Teslim süresi: | 35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
|
Detay Bilgi |
|||
| Pil türü: | Yeniden şarj edilebilir lityum demir pil | Malzeme: | ABS+PC+metal |
|---|---|---|---|
| ne zaman: | 1500W | BOYUT: | L*w*h = 36.5x36.5x24 cm |
| Ağırlık: | 18kg | AC Çıkışı: | 110V 50Hz/60Hz (220V) |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C | Döngü ömrü: | >2000 kez |
| isim: | Lityum LiFePO4 Pil | ||
| Vurgulamak: | 1500W Lityum Lifepo4 Pil,1500W Lityum Pil 2000 Kez,Taşınabilir Güneş Jeneratörü Lityum Pil |
||
Ürün Açıklaması
1500W Lityum Lifepo4 Bataryası taşınabilir Güneş Jeneratörü için 2000 Zaman
Özellikleri:
1Hafif ağırlık: Kompakt tasarım (36.5×36.5×24 cm) ve dış mekan kullanımı için yönetilebilir ağırlık (18 kg).
23 giriş modeli: AC duvar şarjını, güneş şarjını (MPPT düzenlemesiyle) ve araba şarjını destekler.
3. 3 çıkış modeli: USB (5V), AC, DC (12V).
4Uzun ömür: 2000 döngü boyunca istikrarlı performans (% 80 kapasite tutma).
5. Şok karşıtı tasarım: sağlam, şık ve şok karşıtı tasarım, bir sonraki açık hava maceranızda rahat hissetmenizi sağlayacaktır.
6Gelişmiş Korumalar: Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre, aşırı sıcaklık ve düşük voltaj koruması içerir.
Spesifikasyon:
| Kapasite | 1209Wh (22,4V 54Ah) |
| Çıkış | 1500W |
| Yaşam Süresi | 2000+ |
| Boyut | 36.5X36.5X24 cm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C'den 40°C'ye kadar (boşaltma) |
| Depolama Teerature | -20-60°C |
| Malzeme | ABS+PC+Metal |
| Ağırlık | 18 kg |
| Giriş | USB-C*1 ((65W maksimum) |
| DC/CAR şarjı ((max 120w) | |
| Anderson ((max 120W) | |
| Çıktı: | AC 1500W maksimum, USB-5V 2.4A, |
| USB-C/A 18W DC/CAR şarjı 120W |
Başvurular
- Açık Hava EtkinlikleriKamp yapmak, karavan gezisi yapmak, balık tutmak.
-
Evden destekGüç yönlendiricileri, CPAP makineleri, elektrik kesintileri sırasında ışıklar.
-
Profesyonel KullanımAlan çalışmaları, inşaat alanları, drone şarjı.
-
Acil durum gücü: Hastaneler, okullar veya felaket yardımları için.
![]()
Güvenlik önlemleri ve yasakları:
Şarj
-
Güneş Şarjı: Voc <150V ve akım <40A olan güneş panelleri kullanın.
-
AC Şarjı: Sadece sağlanan adaptörü kullanın (800W maksimum).
-
Sıcaklık sınırları: Zarar görmemek için 0°C-40°C arasında şarj edin.
Serbest bırakma
-
Aşmayın.1500W sürekli AC çıkışı veya 3000W dalgalanma.
-
Düşük Sıcaklık Sınırı: Hücreleri korumak için -10°C altında boşaltmayı durdurur.
Güvenlik
-
Kuru tutun.: Kısa devreyi önlemek için suya maruz kalmaktan kaçının.
-
Havalandırma: Isıyı dağıtmak için iyi havalandırılmış alanlarda çalışın.
-
Değişiklik Yok: İç bileşenleri sökme veya değiştirme.
Depolama ve Bakım
-
%30~80% şarjla saklaKuru, oda sıcaklığında bir ortamda.
-
Her 3 ayda bir şarj yapUzun süreli depolama sırasında.




