174*72*207mm 3.2 V 280ah Lifepo4 Pil Hücresi Güneş Enerjisi Depolama İçin
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CALB |
| Sertifika: | CE UN38.3 CB MSDS DG License |
| Model numarası: | 3.2V 280Ah |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 100 adet |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
|
Detay Bilgi |
|||
| pil: | lityum demir fosfat derin döngülü akü | Gerilim: | 3.2V |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 280AH | Boyut: | 174*72*207mm |
| Ağırlık: | 5,42±0,16kg | Çevrim: | 9000'den Fazla Döngü |
| isim: | Lityum LiFePO4 Pil | ||
| Vurgulamak: | 3.2 V 280ah Lifepo4 Pil Hücresi,Güneş Enerjisi Depolama LiFePO4 Pil Hücresi,Güneş Enerjisi Depolama Lifepo4 Pil 3.2V |
||
Ürün Açıklaması
Güneş enerjisi depolaması için profesyonel 3.2V 280ah Lifepo4 pil hücresi
Özellikleri:
1% 80 kapasiteyi korurken 9000'den fazla döngüyü (% 80 Serbestleme Derinliği) destekliyor.
2Yüksek akım boşaltması ve aşırı sıcaklıklarda istikrarlı performans.
3Kompakt tasarımı ve kapasitesi için hafif, alan kısıtlı uygulamaları için idealdir.
4Aşırı ortamlarda verimli çalışır (-35 °C'den 65 °C'ye kadar boşaltma; 0 °C'den 65 °C'ye kadar şarj).
5.Hatıra etkisi yok, sıvı elektrolit sızıntısı yok ve RoHS / CE uyumlu.
6.≤0,5 mΩ (yüksek verimliliği ve yük altında minimum gerilim düşüşünü sağlar).
7.OQC raporu MSDS UN38.3 DG Lisans, deniz yoluyla yurtdışındaki pazarlara teslimatı destekler.
Özellikler:
| Ürün Adı | CALB L173F280A |
| Adlık Voltaj | 3.2V |
| İç Direniş | ≤0,2-0,5mΩ |
| Şarj edilebilir | 9000 kere |
| Maksimum Kapasite | 304Ah |
| Çalışma sıcaklığı |
Şarj: 0°C'den 65°C'ye kadar Serbest bırakma: -35°C'den 65°C'ye kadar |
| Maksimum şarj/şarj akımı | 0.5C/1C |
| Boyut | 174*72*207mm |
| Ağırlık | 5.42±0.16kg |
Başvurular
- Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri: Yüksek döngü ömrü ve istikrarı nedeniyle güneş enerjisinin depolanması için birincil uygulama.
-
Elektrikli Araçlar (EV): Elektrikli arabalar, otobüsler ve golf arabaları için güç.
-
Denizcilik ve RV: Navigasyon, aletler ve şebeke dışı yaşam için güvenilir güç.
-
Kesintisiz güç kaynağı (UPS)Kritik sistemler için yedek güç.
-
Endüstriyel Aygıtlar: Forkliftler, hava çalışma platformları ve madencilik ekipmanları için güç
Kullanım önlemleri ve güvenlik uyarıları
Şarj
- LiFePO4 özel şarj cihazları kullanın: Kurşun asitli veya diğer kimyasal şarj cihazları aküye zarar verebilir. LiFePO4 profillerine sahip akıllı şarj cihazlarını seçin (CC/CV yöntemi: 3.65V kesme).
-
Sıcaklık sınırları: Aşağıya şarj etme0°Cveya daha yüksek65°CKapasite bozulmasını önlemek için.
Serbest bırakma
- Derin Çıkışlardan KaçınAşağıya boşaltmayın.2.5VGeri dönüşü olmayan hasarı önlemek için.
-
Mevcut Sınırlar: Kısa zirveler için (3C'de ≤3 saniye) hariç 280A'dan fazla sürekli boşaltma yapmayın.
Güvenlik
- Değişiklik Yok: Dahili koruyucuları sökmeyin veya atlamayın.
-
Acil Durumlarla Başa Çık: Hasar durumunda tuzlu suya daldırın (şarj edilmiş piller için) ve profesyonellere başvurun.
Depolama ve Bakım
- Kısmi Şarj Depolama: Depolama:%30~50%SOC serin ve kuru bir yerde (ideal olarak < 35°C).
-
Düzenli Kontroller: Sonları korozyon için kontrol edin ve kuru bir bezle temizleyin.
-
Şarj aralığı: Her gün şarj et3 aySağlığı korumak için uzun süreli depolama sırasında.





