1/2AAA 230mAh 1.2 V NIMH Şarj Edilebilir Piller Telsiz Telefon, İnterkom, Kablosuz İnterkom İçin
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | UL IEC EN61951 |
| Model numarası: | 1/2AAA230 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Endüstriyel Paket |
| Teslim süresi: | 35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
|
Detay Bilgi |
|||
| Malzeme: | NI-MH | BOYUT: | 1/2aaa |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 230mAH | Gerilim: | 1.2V |
| Ağırlık: | 5.7g | Döngü ömrü: | ≥500 |
| Dahili Uyum: | ≤55mΩ | Kendi Kendini Ayırıcı Şarj Oranı: | Ayda% 15-20 (20 ° C'de) |
| isim: | NiMH şarj edilebilir piller | ||
| Vurgulamak: | 230mA NIMH Şarj Edilebilir Piller,1.2 v nimh şarj edilebilir piller,NI MH 1.2 V Aaa Şarj Edilebilir Piller |
||
Ürün Açıklaması
1/2AAA 230mAh 1.2V NIMH Walkie Talkie Intercom Kablosuz Interphone için şarj edilebilir piller
Özellikleri
- Kompakt Boyut: 1/2AAA form faktörü, kompakt cihazlar için alan tasarrufu çözümü sağlar.
- Güvenilir Performans: Serbestleme döngüsünün çoğu boyunca sabit 1.2V çıkış.
- Çevreye Dostu: Zehirli ağır metaller (kadmyum, cıva, kurşun) içermez.
- Geniş sıcaklık aralığı: Çeşitli çevresel koşullarda etkili bir şekilde çalışır.
- Maliyet etkinliği: Tek kullanımlık pillerle karşılaştırıldığında döngü başına daha düşük maliyet.
- Şarj edilebilir: Atık ve maliyeti azaltarak yüzlerce kez şarj edilebilir.
Spesifikasyon
| Adli Voltaj | 1.2v |
| RatedKapasite | 230mAh |
| Standart Ücret | 23mA ((0.1C) 16 saat |
| Hızlı Şarj | 230mA ((1C)1.1 saat |
| Ağırlık | 5.7g |
| Açık devre voltajı | ≥ 1.25V |
| İç dans (RI) | ≤55mΩ |
| Tırnak Ücreti |
4.6 ((0.02C) ~ 11.5 ((0.05C) Ta=0~40°C |
| Serbestleme kesme voltajı | 1v |
| Maksimum boşaltma akımı |
690(3C) Ta =0~50°C 0.8V kesildi |
| Kendiliğinden Serbest bırakma oranı | Aylık %15-20 (20°C'de) |
| Döngü Yaşamı | ≥500 döngü |
![]()
Başvurular
- Kablosuz iletişim cihazları:Walkie-talkies, interkom sistemleri, kablosuz telefonlar.
-
Tıbbi cihazlar:İşitme cihazları, tıbbi monitörler, taşınabilir teşhis ekipmanları.
-
Tüketici Elektronikleri:Lazer işaretçileri, LED lambaları, küçük uzaktan kumandalar.
-
IoT Aygıtları:Küçük sensörler, kablosuz etiketler ve izleme cihazları.
-
Yedek güç:Küçük elektronik cihazlar için yedek bellek.
Uyarılar ve Önlemler
Şarj
- Sadece uygun son kontrolü olan NiMH özel şarj cihazları kullanın.
-
Doğru -ΔV tespiti olmadan asla 1C (230mA) 'yi aşan akımlarda şarj etmeyin.
-
0°C'nin altındaki veya 45°C'nin üstündeki sıcaklıklarda şarjdan kaçının.
-
Şarj sırasında uygun havalandırma sağlayın.
Serbest bırakma
- Hücre başına 1.0V'den aşağı derin boşaltmadan kaçının.
-
Kısa devreye girme.
-
Yüksek oranlı boşaltma sırasında batarya sıcaklığını izleyin.
-
Çoklu hücre gerektiren cihazlarda tüm pil setlerini değiştirin.
Depolama ve Taşıma
- Oda sıcaklığında (20°C) 40-50% şarj halinde saklayın.
-
Tam şarjlı veya tamamen boşaltılmış durumda saklanmaktan kaçının.
-
Doğrudan güneş ışığı ve ısı kaynaklarından uzak tutun.
-
Son korozyonu önlemek için kuru durumda saklayın.




