Yüksek Güçlü Lityum Polimer Hücreler 3.7V 2420mAh Lityum İyon Polimer Şarj Edilebilir Pil
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | IEC62133,UN38.3,CE,ROHS,UL,REACH |
| Model numarası: | - 723861 2420mAh 3.7V |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C |
|
Detay Bilgi |
|||
| Pil Türü: | Lityum iyon polimer şarj edilebilir batarya | Gerilim: | 3.7V |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 2420mAh | Boyut: | 7.2mm (t)*38mm (W) 61mm (h) |
| Ağırlık: | 45g | Şarj: | 0~45°C |
| Deşarj: | -20 ~ 60 ℃ | Döngü Ömrü: | ≥500 döngü |
| Vurgulamak: | Yüksek Güçlü Lityum Polimer Hücreler,2420mAh Lityum İyon Polimer Şarj Edilebilir Pil,3.7V Lityum polimer şarj edilebilir pil |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek Güçlü Lityum polimer hücreleri 3.7V 2420mAh ile şarj edilebilir
- Ultra yüksek boşaltma hızı: Yüksek güç uygulamaları için 15C sürekli ve 30C darbeler boşaltma yeteneğine sahiptir.
-
İnce Form Faktörü: Alan kısıtlı tasarımlar için ideal olan ince 7.2mm profilli.
-
Yüksek Enerji yoğunluğu: Mükemmel kapasite ağırlık oranı (2420mAh sadece 45g).
-
Esnek Poşet Tasarımı: Özel alan gereksinimleri için özelleştirilebilir.
-
Düşük İç Direniş: Minimal gerilim düşüşü ile yüksek akım dağıtımını sağlar.
-
Hızlı şarj yeteneği: 1C (2420mA) şarj akımına kadar destek verir.
-
Güvenlik özellikleri: Aşırı akım ve kısa devreye karşı yerleşik koruma.
Spesifikasyon
| İsimlendirilmiş Kapasite | 2420mAh | |
| Adli Voltaj | 3.7V | |
| Şarj Voltajı | 4.2±0.03V | |
| Standart ücret | Sabit akım 0.5C 1210mA Sabit Voltaj 4.2V 0.01 C5A kesinti sınırı |
|
| Standart boşaltma | Sürekli akım 0.2 C 484mA Son gerilim 3,0 V |
|
| Hızlı şarj | Sabit akım 1C 2420mA Sabit Voltaj 4.2V 0.01 C 24.2mA kesim sınırı |
|
| Hızlı boşaltma | Sabit akım 1C 2420mA Son gerilim 3,0 V |
|
| Maksimum Sürekli Şarj akımı |
1 C 2420mA | |
| Maksimum Serbestleme akımı |
30C 72600mA | |
| Operasyon Teerature Range | Şarj: 0~45°C Serbestleme: -20~60°C |
|
| Depolama Teerature Aralık |
1 yıldan az: -20 ~ 25°C 3 aydan az: -20~40°C |
|
| Ağırlık | 45 g | |
| Boyut |
7.2mm(T) * 38mm(w) 61mm(h) |
|
![]()
başvuru
- Yüksek Performanslı Drones: Yüksek güç ağırlık oranı gerektiren yarış dronları ve UAV'leri.
-
Taşınabilir Elektrikli Aletler: Yüksek akım çıkışı gerektiren kompakt kablosuz aletler.
-
RC Araçları: Hızlı uzaktan kumanda araçlar, tekneler ve uçaklar.
-
Taşınabilir Tıbbi Cihazlar: Yüksek güç yoğunluğu gerektiren kompakt tıbbi ekipman.
-
Yüksek Kaliteli Tüketici Elektronikleri: Ultra ince aletler ve taşınabilir cihazlar.
-
Robotik: Yüksek güç çıkışı gerektiren küçük robot uygulamaları.
-
Acil durum güç sistemleri: Kritik uygulamalar için yedek güç.
Uyarılar ve Önlemler
Şarj
- Sadece uygun voltaj/akım düzenlemesi olan Li-Po özel şarj cihazlarını kullanın.
-
Hiçbir koşulda 4.2V şarj voltasını asla aşmayın.
-
Sadece yangın geçirmez kaplarda veya torbalarda şarj
-
Şarj sırasında sıcaklığı izleyin - 45°C'den fazla ise bağlantıyı kesin
-
Şarj esnasında havalandırmayı sürdürün
Serbest bırakma
- Hücre başına 3.0V'den aşağı bir boşaltma yapmayın.
-
Yüksek oranlı boşaltma sırasında sıcaklığı izleyin
-
Yüksek akım döngüleri arasında soğutmaya izin verin
-
Asla kısa devreye girmeyen terminaller
-
Yüksek akım uygulamaları için uygun kablo kullanın (≥ 16AWG önerilir)
Depolama ve Taşıma
- Uzun süreli depolama için 3.7-3.8V (30-50% SOC) sıcaklıkta saklayın.
-
Soğuk ve kuru bir ortamda, doğrudan güneş ışığından uzakta saklayın.
-
Fiziksel hasarı önlemek için koruyucu kabuk kullanın
-
Keskin nesnelerden ve metallerden uzak tutun.
-
Kullanılmadığında yangın geçirmez kaplarda saklanmalıdır.






