Wysokowydajna bateria litowo-polimerowa 2350mAh - Ultra cienka, 7,5 mm, ogniwo 3,7 V do ponownego ładowania dla przenośnych urządzeń inteligentnych
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Numer modelu: | 752896 3,7 V 2350 mAh |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1000 szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakiet przemysłowy |
| Czas dostawy: | 35 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Woltaż: | 3,7 V | Pojemność: | 2350 mAh |
|---|---|---|---|
| Standardowy prąd ładowania: | 0,5°C (1175 mA) | Napięcie odcięcia rozładowania: | 3,0 V |
| Opłata: | 0°C do 45°C | Wypisać: | -20°C do 60°C |
| Opór wewnętrzny: | ≤ 80 mΩ | Życie cykliczne: | ≥300 cykli |
| Podkreślić: | Akumulator Li-Polymer o pojemności 2350 mAh z gwarancją,Ultracienkie 7,5-milimetrowe akumulatory |
||
opis produktu
Bateria Li-Polymer o dużej pojemności 2350 mAh - Ultra Slim 7,5 mm Cienka, 3,7 V Komórka ładowalna do przenośnych urządzeń inteligentnych
Cechy
- Ultra-szczupły i dostosowany czynnik kształtu:Konstrukcja miękkiej torebki pozwala na maksymalną elastyczność w układzie urządzenia, sprawne dopasowanie do szczupłych i kompaktowych produktów.
-
Wysoka gęstość energii:Oferuje doskonałą pojemność (2350 mAh) dla swojej objętości fizycznej, umożliwiając dłuższy czas działania urządzenia bez zwiększania wielkości.
-
Zwiększony profil bezpieczeństwa:W przypadku silnego ciśnienia wewnętrznego torba może raczej puchnąć, niż eksplodować.
-
Oświetlenie:Brak sztywnej metalowej obudowy znacząco zmniejsza masę w porównaniu z ogniwami cylindrycznymi o podobnej pojemności.
-
Niski samowyładowanie:Utrzymuje ładowanie, gdy nie jest używane, idealnie nadaje się do produktów, które mogą leżeć na półkach lub być używane przerywanie.
Specyfikacje
| Nomienna napięcie | 3.7 V |
| Pojemność nominalna | 2350 mAh |
| napięcie ograniczające rozładowanie | 30,0 V |
|
Maksymalny ciągły prąd rozładowy |
1.5C (3525 mA) |
| Standardowy prąd ładowania |
|
| Prąd szybkiego ładowania |
|
| Wewnętrzna odporność | ≤ 80 mΩ |
| Wykorzystanie | Ładunek:0°C do 45°C |
| Rozliczenie:-20°C do 60°C | |
| Zbiór do przechowywania | -20°C do 45°C |
| Czas trwania cyklu | ≥ 300 cykli |
![]()
Wnioski
- Elektronika użytkowa przenośna:Przenośne odtwarzacze DVD, konsole do gier, zaawansowane pilotaże.
-
Przenośne urządzenia komputerowe i urządzenia peryferyjne:Ultracienkie klawiatury Bluetooth, zaawansowane etui do ładowania stylusa, przenośne skanery kodów kreskowych.
-
IoT i inteligentne urządzenia:Centrali domowej automatyki, inteligentne urządzenia bezpieczeństwa (czujniki, śledzące), przenośne terminale POS.
-
Urządzenia medyczne i medyczne:Przenośne urządzenia diagnostyczne, przenośne monitory zdrowia, przenośne skanery (niekrytyczne).
Ostrzeżenia i środki ostrożności
Ładowanie
- Tylko prawidłowe ładowarki:zawsze używać ładowarki Li-ion/Li-Po specjalnie zaprojektowanej do metody CC/CV i końcówki o napięciu 4,20 V (±0,05 V).
- Brak ładowania:Po zakończeniu cyklu CV nie należy nakładać ciągłego opłaty za przepływ lub utrzymanie.
- Temperatura:Ładuj tylko w określonym zakresie temperatury (od 0°C do 45°C).Nigdy nie ładuj pod temperaturą 0°C.
- Monitor:Nie zostawiaj ładowania baterii bez nadzoru przez dłuższy czas.
Wypuszczanie
- Zapobieganie nadmiernemu rozładowywaniu: Nigdy.wyładować komórkę poniżej3.0VCiągłe przeładowanie uszkodzi ogniwo.
- Uważaj na obecne granice:Nie przekraczać określonychMaksymalny ciągły prąd rozładowyNadmiar prądu powoduje przegrzanie, szybkie zanik mocy i zagrożenie bezpieczeństwa.
- Temperatura:Jeżeli bateria w trakcie użytkowania staje się nadmiernie gorąca (> 60°C), należy przerwać stosowanie i pozwolić jej schłodzić w bezpiecznym miejscu.
Przechowywanie
- Ochrona mechaniczna:Aluminiumowa torba łatwo się przebija lub pęka.Nigdy.Należy upewnić się, że obudowa urządzenia zapewnia odpowiednie wsparcie i ochronę.
- Optymalne przechowywanie:W przypadku długoterminowego przechowywania (> 1 miesiąc) należy ustawić30%-50% stawki państwa(~ 3, 7 V - 3, 8 V) i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
- Inspekcja:Przed zastosowaniem należy sprawdzić, czy nie występują oznakiobrzęk, wyciek, punkcja lub uszkodzenie stóp.Wszelkie uszkodzone komórki należy natychmiast wyrzucić i poddać recyklingowi.


