100mAh 3,7V akumulator do ładowania - Ultra-Slim 8mm Poch Cell dla urządzeń noszonych / czujników
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Numer modelu: | 084545 100 mAh 3,7 V |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1000szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakiet przemysłowy |
| Czas dostawy: | 35 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
|
Szczegóły informacji |
|||
| nazwa: | Bateria poliestrowa litowo-jonowa | Normalna pojemność: | 100 mAh |
|---|---|---|---|
| Normalne napięcie: | 3,7 V | Napięcie ładowania: | 4,2 V |
| Wymiar: | 8,0 x 45,0 x 45,0 mm | Standardowy prąd ładowania: | 0,5°C (50 mA) |
| Opór wewnętrzny: | ≤ 500 mΩ | Prąd odcięcia ładowania: | 0,01°C do 0,05°C |
| Wskaźnik samozadowolenia: | <3% miesięcznie | ||
| Podkreślić: | 100mAh 3,7V ładowalna bateria litowa,ultracienkie 8 mm akumulator z komórką z sakiewą |
||
opis produktu
Akumulator 100mAh 3.7V - Ultra-cienka cela w kształcie woreczka 8mm do urządzeń ubieralnych / czujników
Cechy
-
Ultra-kompaktowy i lekki: Kształt 8x45x45mm i konstrukcja w formie woreczka zapewniają maksymalną elastyczność projektowania dla zastosowań o bardzo ograniczonej przestrzeni, przyczyniając się do minimalnej wagi.
-
Stabilne wyjście niskiego napięcia: Zoptymalizowane pod kątem stałego, długotrwałego rozładowania mikroprądem, idealne do urządzeń z trybem uśpienia lub czuwania.
-
Zwiększone bezpieczeństwo (konstrukcja woreczka): Miękka konstrukcja z laminatu aluminiowego zmniejsza ryzyko wycieku i łagodzi potencjalne gwałtowne tryby awarii w porównaniu do niektórych ogniw w metalowych obudowach.
Specyfikacja
| Pojemność nominalna | 100mAh |
| Napięcie nominalne | 3.7V |
| Napięcie ładowania | 4.2 V |
| Wymiar | 8.0 x 45.0 x 45.0 mm |
| Standardowy prąd ładowania | 0.5C (50 mA) |
| Prąd odcięcia ładowania | 0.01C do 0.05C |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 3.0 V |
| Rezystancja wewnętrzna | ≤ 500 mΩ |
|
Maks. ciągły Prąd rozładowania |
0.5C (50 mA) |
| Temperatura pracy |
Ładowanie: od 0°C do +45°C
Rozładowanie: od -10°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | od -20°C do +25°C |
| Współczynnik samorozładowania | <3% miesięcznie |
![]()
Zastosowania
-
Miniaturowe urządzenia ubieralne i słuchawki: Zaawansowane moduły aparatów słuchowych, ultra-małe etui ładujące do słuchawek Bluetooth, inteligentne pierścienie.
-
Monitory medyczne i zdrowotne: Małe, jednorazowe lub wielokrotnego użytku czujniki w postaci plastrów na skórę, kompaktowe urządzenia alarmowe.
-
Mikro IoT i węzły czujników: Czujniki środowiskowe, tagi śledzenia zasobów (z niskimi częstotliwościami aktualizacji), inteligentne karty i elektroniczne etykiety na półki.
-
Mikro zabawki i gadżety: Drobne urządzenia zdalnie sterowane, mini drony (do zasilania pomocniczego bez silnika), nowatorska elektronika.
Ostrzeżenia i instrukcje bezpieczeństwa
Ładowanie
-
Obowiązkowa kontrola ładowania: ZAWSZE używaj dedykowanego, precyzyjnego układu scalonego lub obwodu ładowarki Li-ion/Li-Po zaprojektowanego dla dokładnego napięcia ładowania (4.20V lub 4.35V) i małych prądów ładowania (np. 50mA) wymaganych.
-
Dokładność napięcia: Przeładowanie nawet o kilka dziesiątych wolta może spowodować katastrofalną awarię w tak małych ogniwach.
-
Nigdy nie ładuj podtrzymująco: Nie stosuj ciągłego ładowania podtrzymującego/doładowującego po zakończeniu cyklu CV.
Rozładowywanie
-
Zapobieganie głębokiemu rozładowaniu: Nigdy nie pozwól, aby napięcie ogniwa spadło poniżej 3.0V pod obciążeniem. Zaimplementuj blokadę sprzętową lub programową w swoim urządzeniu, aby wyłączyć je przy tym napięciu lub powyżej.
-
Limit prądu: Ściśle przestrzegaj maksymalnego ciągłego prądu rozładowania. Przekroczenie go spowoduje szybki spadek napięcia, przegrzanie i uszkodzenie.
-
Brak obciążeń impulsowych: To ogniwo nie jest przeznaczone do zastosowań wymagających wysokich prądów impulsowych (np. rozruch silnika, błyski aparatu).
Przechowywanie
-
Ochrona mechaniczna: Woreczek jest łatwo przebijalny. Nigdy nie przykładaj ostrego nacisku, nie zginaj ani nie zaginaj ogniwa. Zapewnij odpowiednie wsparcie mechaniczne w obudowie urządzenia.
-
Połączenie zaciskowe: Lutowanie bezpośrednio do wyprowadzeń ogniwa jest ZABRONIONE, chyba że zostało to wyraźnie zatwierdzone przez producenta. Ciepło może uszkodzić wewnętrzne uszczelnienie. Użyj spawania punktowego lub kleju przewodzącego zalecanego przez producenta.
-
Przechowywanie: W przypadku przechowywania dłuższego niż tydzień, należy doprowadzić ogniwo do 3.7V - 3.8V i przechowywać w chłodnym, suchym środowisku.



