Şarj Edilebilir Lityum Polimer Pil 703040 3.7V 850 Mah Polimer Lityum İyon Pil
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CB, CE, KC, ROHS, UN38.3 |
| Model numarası: | 703040 850mAh |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
|
Detay Bilgi |
|||
| Malzeme: | lityum polimer, saf kobalt | modeli: | 703040 |
|---|---|---|---|
| Gerilim: | 3.7V | Kapasite: | 850mAh |
| BOYUT: | 7.5mm*30mm*40mm | sabit deşarj akımı: | 1C |
| tepe deşarj oranı: | 1C | Rezistans: | hücre≤ 150 mΩ |
| Vurgulamak: | Yeniden şarj edilebilir lityum polimer pil 3.7 V,850 Mah Polimer Lityum İyon Pil,850mah Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil |
||
Ürün Açıklaması
703040 Yüksek güç boşaltma hızı için 3.7v 850mah şarj edilebilir Lityum polimer pil
Özellikleri
- Yüksek Enerji yoğunluğu: Li-Po kimyası, kompakt, ince bir form faktöründe (7.5x30x40mm) 850mAh sağlayarak yüksek kapasite-ölçek oranı sunar.
-
Esnek Form Faktörü: Poşet hücre tasarımı, silindirsel hücrelere kıyasla ince ve nispeten esnek bir profil sağlar.
-
Yüksek boşaltma hızı: Yüksek güç uygulamaları için uygun boşaltma oranlarını destekleyebilir (daha yüksek darbelere izin veren koruma ile sürekli 1C'ye kadar).
-
Uzun Döngü Hayatı: Başlangıç kapasitesinin% 80'inden fazlasını korurken 500'den fazla şarj-şarj döngüsüne dayanabilir.
-
Entegre Koruma Döngüsü (tipik): Genellikle aşağıdakileri sağlayan bir Koruma Döngüsü Modülü (PCM) içerir:
-
Aşırı şarj koruması: 4.20V ± 0.05V
-
Aşırı boşaltma koruması: 2,7V ± 0,1V veya 3,0V ± 0,1V
-
Aşırı akım koruması: 3.0±1.0A veya 2.0±1.0A
-
Kısa devre koruması
-
-
Düşük Kendiliğinden Serbestleme: Ayda <3% (oda sıcaklığında).
-
Hafıza Etkisi Yok: Kapasite azalmadan herhangi bir şarj durumunda şarj edilebilir.
Spesifikasyon
| Türü | 703040 |
| Standart Kapasite | 850mAh |
| Adli Voltaj | 3.7V |
| Boyutları | 7.5mm x 30mm x 40mm |
| Ağırlık | 13 g |
| Standart Şarj Akımı | 0.5C (425mA) |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V |
|
Maksimum Sürekli Serbestleme akımı |
1C (850mA)(Korunmuş: tipik olarak 3.0±1.0A) |
| İç Direniş | ≤ 100mΩ |
| Maksimum Şarj Akımı: | 1C (850mA) |
| Şarj sıcaklığı: | 0°C - 45°C |
| Serbestleme sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -10°C-45°C arasında |
| Döngü Yaşamı | 500 kere + |
![]()
başvuru
- Tüketici Elektronikleri: Bluetooth kulaklıkları, MP3 / MP4 oynatıcıları, taşınabilir medya oynatıcıları, dijital kameralar, videokameralar.
-
İletişim AygıtlarıGPS izleyicileri, PDA telefonları, kablosuz iletişim cihazları.
-
Akıllı Cihazlar: giyilebilir teknoloji, akıllı saatler, fitness izleyicileri, elektronik mücevherler.
-
Tıbbi Cihazlar: Taşınabilir tıbbi monitörler, işitme cihazları, teşhis ekipmanları.
-
Oyuncaklar ve Hobiler: Yüksek performanslı uzaktan kumanda oyuncakları (drone, otomobil modelleri), robotik uygulamalar.
-
Kişisel Bakım AletleriElektrikli tıraş makineleri, gelişmiş tıraş makineleri.
-
Endüstriyel Uygulamalar: Taşınabilir tarayıcılar, veri kayıt cihazları, barkod okuyucular, el terminalleri.
Uyarılar ve Önlemler
Şarj
- Şarj Özellikleri İçin:4.2V maksimum voltajı aşmayın veya maksimum şarj akımını (genellikle 1C veya 850mA) aşmayın.
- Sıcaklık İzleme:Sadece belirtilen sıcaklık aralığında (0°C-45°C) şarj edin.
- Güvenli Bölgede Kullanım:Yanmaz bir yüzeyde ve yanıcı malzemelerden uzakta yükleyin.
- Aşırı boşaltmaktan kaçının:Batarya kesme voltajına ulaşmadan önce kullanmayı bırakın (2.5V - 3.0V, PCM özelliklerine bakın).
- Mevcut Sınırlara Saygı Duyun:Maksimum sürekli boşaltma akımını geçmeyin (Genellikle 1C/850mA, hücrenizin özelliklerini kontrol edin).
- Sıcaklık Yönetimi:Önerilen sıcaklık aralığının (-20 °C - 60 °C) dışında boşaltmaktan kaçının.
Depolama
- Kısmi Şarj Depolama: Uzun süreli depolama için (bir aydan uzun süreli) bataryayı % 30 - % 50 şarj halinde (SOC) saklayın.
-
Soğuk ve Kuru Çevre: Soğuk ve kuru bir yerde, doğrudan güneş ışığından, nemden ve ısı kaynaklarından uzakta saklayın.
-
Yangına dayanıklı konteyner: Uzun süreli depolama veya birden fazla pil için, yangın geçirmez / lipo güvenlik torbası veya konteynerini kullanmayı düşünün.




