18650 Şarj edilebilir Li-ion Pil 4000mAh 3.7V, Uzun Süren ve Yüksek Güçlü
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Sertifika: | CE,ROHS, UL,SGS,REACH |
| Model numarası: | 18650 4000mAh 3.7V |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 adet |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Endüstriyel Paket |
| Teslim süresi: | 35 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
|
Detay Bilgi |
|||
| isim: | 18650 4000mah 3.7V Şarj Edilebilir Li İyon Pil | Malzeme: | Lityum İyon |
|---|---|---|---|
| Kapasite: | 4000mAh | Gerilim: | 3.7V |
| Döngü ömrü: | ≥ 500 kez | Şarj Kesme Gerilimi: | 4.2V |
| Ağırlık: | 48g | Standart ücret: | 0,5C (2000mA) |
| Vurgulamak: | 18650 Lityum Pil 3.7 V 3000mah,18650 Lityum İyon 3.7 Volt 3000mha Pil,18650 3000mah 3.7V Şarj Edilebilir Li İyon Pil |
||
Ürün Açıklaması
18650 4000mah 3.7V Şarj edilebilir Lityum İyon pil Daha fazla 800 Yaşam Döngüleri
Özellikleri
- Yüksek Enerji yoğunluğu:Standart 18650 form faktöründe 4000mAh'lık yüksek kapasite sunar.
-
Uzun Döngü Süresi:Kararlı kimya, performansını korurken 500'den fazla şarj / boşaltma döngüsü sağlar.
-
Mükemmel boşaltma:Sabit boşaltma voltajı platformu sürekli güç dağıtımını sağlar.
-
Yüksek güvenlik standartları:Dahili PTC (basınç / sıcaklık / akım) koruması ve daha fazla güvenlik için CID (Akım Kesme Cihazı).
-
Düşük Kendiliğinden Çıkış:Depolama sırasında şarjı iyi tutar.
Özellikler
| İsimlendirilmiş Kapasite | 4000mAh |
| Adli Voltaj | 3.7V |
| Şarj kesme voltajı | 4.2V |
| Serbest bırakma kesme voltajı | 2.75V |
| Standart Şarj Akımı | 0.5C (2000mA) |
| Maks. Serbestleme Akımı | 1C (4000mA) |
| Döngü Yaşamı | ≥500 kez |
| Ağırlık | 48 g |
| Çalışma Teeratürü |
Şarj:0°C - +45°C Serbest bırakma:-20°C - +60°C |
| Depolama Teerature | -20°C - +45°C |
![]()
Başvurular
- Taşınabilir güç bankaları
-
Yüksek performanslı el feneri ve fenerler
-
Elektrikli Bisikletler ve Kişisel Taşıma (çok hücreli paketlerde)
-
Taşınabilir Tıbbi Cihazlar
-
Tüketici Elektronikleri (örneğin, gelişmiş vaping cihazları, taşınabilir hoparlörler)
-
Yedek güç kaynakları ve UPS sistemleri
-
RC Hobbies ve Drones (çok hücreli paketlerde)
Kullanım talimatları ve güvenlik uyarıları
-
Özel bir Li-ion şarj cihazı kullanın.3,7V/4,2V piller için tasarlanmıştır.Yapma.Ni-MH/Ni-Cd şarj cihazlarını kullanın.
-
Belirtilen sıcaklık sınırları (0°C-45°C) içinde şarj edin.
-
Asla bataryayı uzun süre bakımsız şarj etmeyin.
-
Akü ve şarj cihazı şarj sırasında sıcak, duman, şişlik veya garip kokular alırsa kullanmayı bırakın.
-
Kesme voltajı (2.75V) altında boşaltmayın. Derin boşaltma hücreye kalıcı zarar verebilir.
-
Maksimum sürekli boşaltma akımını (4000mA) geçmemelidir.
-
Bataryaları asla metal nesnelerin (madeni paralar, anahtarlar) her iki terminalle de temas edebileceği yerlerde taşımayın veya saklamayın.
-
Belirtilen çalışma sıcaklık aralığında (-20°C - +60°C) kullanın.
-
Pilleri soğuk ve kuru bir yerde, ideali olarak uzun süreli depolama için %30-50 şarj halinde saklayın.
-
Çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun.
-
Çıkarmayın, ezmeyin, delik açmayın, yakmayın veya sıvıya batırmayın.
-
Hücre gövdesine doğrudan lehimlemeyin. Paket montajı için nokta kaynak kullanın.
-
Akü fiziksel olarak hasar görürse, sızdırıyorsa veya şişmişse, kullanımı derhal durdurun ve uygun şekilde atın.





