LIR2477 Επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ιόντων λιθίου 3.6V 200mAh Επαναφορτιζόμενο κελί νομίσματος λιθίου
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Πιστοποίηση: | CE UL MSDS UN38.3 |
| Αριθμό μοντέλου: | Lir2477 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1000 τεμ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Βιομηχανικό pakcage |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T,Western Union |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Τύπος μπαταρίας: | Μπαταρία κουμπιού λιθίου | Μοντέλο: | Lir2477 |
|---|---|---|---|
| Δυναμικό: | 3.6V | Ικανότητα: | 200mAh |
| Διάσταση: | Διάμετρος 24,5mm ύψος 7,7mm | Βάρος: | 8G |
| Κύκλος ζωής: | Περισσότεροι από 500 κύκλοι | Λειτουργία: | -20-60 βαθμός |
| Επισημαίνω: | LIR2477 Επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ιόντων λιθίου,LIR2477 Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 3.6 V,200mAh Επαναφορτιζόμενο κελί νομίσματος λιθίου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Η μπαταρία επαναφορτιζόμενου κουμπιού LIR2477 3.6V200mAhΗ μπαταρία νομίσματος με κουμπί λιθίου
Χαρακτηριστικά
1Υψηλή ενεργειακή πυκνότητα: Παρέχει σημαντική ισχύ σε ένα συμπαγές συντελεστή μορφής κατάλληλο για εφαρμογές περιορισμένου χώρου.
2Σταθερή τάση εξόδου: Διατηρεί σχετικά σταθερή τάση κατά το μεγαλύτερο μέρος του κύκλου εκφόρτισης.
3. ευρεία λειτουργική θερμοκρασία: ευρέως εφαρμογή με εργασιακή θερμοκρασία -20 βαθμούς έως 60 βαθμούς.
4. Χαμηλή αυτοαπολύση: διατηρεί την φόρτιση καλά όταν δεν χρησιμοποιείται.
5. Χωρίς επίδραση στη μνήμη: Μπορεί να επαναφορτιστεί σε οποιαδήποτε κατάσταση φόρτισης χωρίς μείωση της χωρητικότητας.
Προδιαγραφές
| Η μπαταρία ιόντων λιθίου LIR2477 | 3.6V επαναφορτιζόμενο κύτταρο Coin |
| Κανονική χωρητικότητα | 200mAh |
| Κανονική τάση | 3.6V |
| Διάσταση | Διάμετρος:24.5* ύψος 7,7 mm |
| Βάρος | 8g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας |
Τόπος φόρτισης: 0°C έως 45°C. Αποδέσμευση: -20°C έως 60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης |
-20°C έως 45°C (Συστήνεται: 20-25°C) |
| Ποσοστό αυτοαπολύσεως | < 3% ανά μήνα |
| Ζωή κύκλου | Περισσότεροι από 500 κύκλοι |
![]()
Εφαρμογές
- Δύναμη αντιγράφων ασφαλείας μνήμης:CMOS μπαταρίες για μητρικές πλακέτες, τσιπ BIOS και ενσωματωμένα συστήματα.
- Φορητά ηλεκτρονικά:Μικρές συσκευές όπως αριθμομηχανές, δείκτες λέιζερ και φώτα LED.
- Ιατρικές συσκευές:Ακουστικά, ιατρικοί αισθητήρες και φορητός εξοπλισμός παρακολούθησης.
- Συσκευές IoT:Αισθητήρες, φάροι και μικρές συσκευές ασύρματης επικοινωνίας.
- Συσκευές ασφαλείας:Ηλεκτρονικές κλειδαριές, συστήματα συναγερμού και συσκευές ελέγχου πρόσβασης.
- Τεχνολογία που μπορεί να φορέσει κανείς:Παρατηρητές γυμναστικής, έξυπνα ρολόγια και ελεγκτές υγείας.
Προειδοποιήσεις και προφυλάξεις
Προφυλάξεις φόρτισης:
- Χρησιμοποιήστε μόνο φορτιστές ειδικά σχεδιασμένους για κυψέλες νομισμάτων ιόντων λιθίου
-
Ποτέ μην υπερβαίνει τη μέγιστη τάση φόρτισης 4,2V
-
Μην φορτίζετε σε θερμοκρασίες κάτω των 0°C ή άνω των 45°C
-
Σταματήστε τη χρήση εάν η μπαταρία ζεσταθεί, πρηστεί ή καταστραφεί κατά τη φόρτιση
-
Χρέωση σε καλά αεριζόμενες περιοχές
Προφυλάξεις κατά την εκφόρτωση:
- Αποφύγετε βαθιά εκκένωση κάτω των 3,0V
-
Δεν υπερβαίνει το μέγιστο συνεχές ρεύμα εκφόρτισης 200mA
-
Ποτέ μην κάνετε βραχυκύκλωμα στα τερματικά της μπαταρίας
-
Αποφύγετε την εγκατάσταση αντίστροφης πολικότητας
- Φυλάσσεται σε δροσερό, ξηρό περιβάλλον (20-25°C ιδανικά)
- Διατήρηση του επιπέδου χρέωσης στο 40-60% για τη μακροχρόνια αποθήκευση
- Να φυλάσσεται μακριά από νερό, υγρασία και άμεσο ηλιακό φως



