18650 Akumulator litowo-jonowy 4000mAh 3.7V, długotrwały i o dużej mocy
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Orzecznictwo: | CE,ROHS, UL,SGS,REACH |
| Numer modelu: | 18650 4000 mAh 3,7 V |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1000szt |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakiet przemysłowy |
| Czas dostawy: | 35 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
|
Szczegóły informacji |
|||
| nazwa: | 18650 4000 mah 3,7 V akumulator litowo-jonowy | Tworzywo: | Litowo-jonowy |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 4000 mAh | Woltaż: | 3,7 V |
| Życie cykliczne: | ≥ 500 razy | Napięcie odcięcia ładowania: | 4,2 V |
| Waga: | 48g | Ładunek standardowy: | 0,5°C (2000 mA) |
| Podkreślić: | Bateria litowa 18650 3,7 V 3000mAh,Bateria litowo-jonowa 18650 3 |
||
opis produktu
Akumulator litowo-jonowy 18650 4000mAh 3,7V, możliwość ponownego ładowania, ponad 800 cykli życia
Cechy
- Wysoka gęstość energii: Oferuje wysoką pojemność 4000mAh w standardowym formacie 18650.
-
Długa żywotność: Stabilna chemia zapewnia ponad 500 cykli ładowania/rozładowania przy zachowaniu wydajności.
-
Doskonała wydajność rozładowania: Stabilna platforma napięcia rozładowania zapewnia stałe dostarczanie energii.
-
Wysokie standardy bezpieczeństwa: Wbudowana ochrona PTC (ciśnienie/temperatura/prąd) i CID (urządzenie przerywające prąd) dla zwiększenia bezpieczeństwa.
-
Niskie samorozładowanie: Dobrze utrzymuje ładunek podczas przechowywania.
Specyfikacje
| Pojemność znamionowa | 4000mAh |
| Napięcie nominalne | 3,7V |
| Napięcie odcięcia ładowania | 4,2V |
| Napięcie odcięcia rozładowania | 2,75V |
| Standardowy prąd ładowania | 0,5C (2000mA) |
| Maks. prąd rozładowania | 1C (4000mA) |
| Żywotność cyklu | ≥500 razy |
| Waga | 48g |
| Temperatura pracy |
Ładowanie: 0°C do +45°C Rozładowanie:-20°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C do +45°C |
![]()
Zastosowania
- Przenośne power banki
-
Wysokowydajne latarki i lampy
-
Rowery elektryczne i transport osobisty (w pakietach wielokomórkowych)
-
Przenośne urządzenia medyczne
-
Elektronika użytkowa (np. zaawansowane urządzenia do waporyzacji, głośniki przenośne)
-
Zasilacze awaryjne i systemy UPS
-
Zabawki RC i drony (w pakietach wielokomórkowych)
Środki ostrożności i ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
-
Używaj dedykowanej ładowarki Li-ion przeznaczonej do akumulatorów 3,7V/4,2V. NIE używaj ładowarek Ni-MH/Ni-Cd.
-
Ładuj w określonych limitach temperatury (0°C do 45°C).
-
Nigdy nie ładuj akumulatora bez nadzoru przez dłuższy czas.
-
Przestań używać akumulatora i ładowarki, jeśli akumulator nagrzewa się, dymi, pęcznieje lub wydziela nietypowy zapach podczas ładowania.
-
Nie rozładowuj poniżej napięcia odcięcia (2,75V). Głębokie rozładowanie może trwale uszkodzić ogniwo.
-
Nie przekraczaj maksymalnego ciągłego prądu rozładowania (4000mA).
-
Unikaj zwarcia zacisków. Nigdy nie noś ani nie przechowuj akumulatorów luźno, gdzie metalowe przedmioty (monety, klucze) mogą stykać się z obydwoma zaciskami.
-
Używaj w określonym zakresie temperatur pracy (-20°C do +60°C).
-
Przechowuj akumulatory w chłodnym, suchym miejscu, najlepiej przy 30-50% naładowania do długotrwałego przechowywania.
-
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.
-
Nie demontować, nie zgniatać, nie przebijać, nie spalać ani nie zanurzać w cieczy.
-
Nie lutować bezpośrednio do korpusu ogniwa. Używaj zgrzewania punktowego do montażu pakietu.
-
Jeśli akumulator jest fizycznie uszkodzony, przecieka lub pęcznieje, natychmiast zaprzestań używania i zutylizuj go prawidłowo.





